Naučte sa nosiť náhrdelníky!

by spravca

Hľadáte dokonalý a výrazný šperk, ktorý nádherne oživí každý váš outfit? Vďaka masívnemu náhrdelníku dokážete spraviť aj z toho najjednoduchšieho každodenného outfitu niečo výnimočné! Ako takýto náhrdelník však nosiť?

Pokiaľ sa pýtate, aké náhrdelníky sú momentálne v kurze, určite vás poteším, že sa nosia snáď všetky možné druhy a štýly. Pokiaľ narazíte na masívnejší, teda výrazný kúsok, nemusíte sa takéhoto šperku vôbec obávať. Na prvý dojem sa vám bude možno zdať ťažšie kombinovateľný, no vôbec to nie je také zložité. Tieto typy náhrdelníkov sa vyrábajú z cenných kovov, ale i z bižutérie, pričom sa zdobia rôznymi ozdobami ako sú kamienky, trblietka, bavlnky či stuhy.

Chystáte sa na narodeninovú oslavu či firemný večierok? Nápaditosti sa v dnešnej dobe medze nekladú. Záleží pochopiteľne na vašom vkuse a osobitosti, ale tiež na danej príležitosti. Pochopiteľne je dôležitý i samotný outfit, od ktorého by sa mal výber náhrdelníku odvíjať. Pre slávnostnejšiu a formálnejšiu udalosť uprednostnite skôr tie, ktoré sú vyrobené zo zlata či striebra, pričom je dobré vsadiť na jednoduchosť. Ak sa chystáte na párty, vyskúšajte štrasový náhrdelník či blýskavé šperky, ktoré nádherne oživia napríklad i jednofarebné krátke šaty.

Nebojte sa experimentovať

Rozhodne však nenoste takéto typy náhrdelníkov k večerným šatám! Vyskúšajte ich skôr k letným šatám alebo ku košeli, ktorú si zapnite až ku krku a následne náhrdelník nasaďte na túto košeľu. Pokiaľ máte top s výstrihom, zvoľte dlhší typ náhrdelníku, ktorý nádherne zvýrazní váš dekolt. Obe varianty vyzerajú skvelo, takže sa nebojte i trošku zaexperimentovať. V kurze sú najmä pestrofarebné náhrdelníky, zlaté či medené odtiene, ale i jemné perličkové, ktoré sa hodia najmä na decentnejšie udalosti.

 

Foto: © kotarbuznik / Dollar Photo Club

 

You may also like

Leave a Comment