Ako si vybrať fitness legíny na pilates a jogu?

by spravca

Buďte fit a začnite svoje rána pohybom. S jogou alebo pilatesom si posilnite správne držania tela, zlepšite sústredenie a v neposlednom rade predídete psychickej únave.

Predtým, než sa pustíte do svojej novej rannej rutiny, nezabudnite si zabezpečiť vhodné fitness oblečenie a vybavenie. Stavte na funkčnosť, príjemné elastické materiály a nadčasový dizajn športovej značky 4F.

Priliehavé fitness legíny 

Ideálnou voľbou na jogu, ale aj pilates sú dámske fitness legíny. Priliehavý strih a vysoký pás legín prinášajú počas akéhokoľvek cvičenia dostatočnú voľnosť pohybu.

Legíny sú vyrobené z kvalitných elastických materiálov a v e-shope 4F sú dostupné v troch prevedeniach – krátke, trojštvrťové a dlhé.

Dámske fitnes legíny na jógu sú vyrobené s technológiou 4FDry a zaisťuje odvod vlhkosti navonok, no zároveň nedráždia pokožku.

Základom je správna priliehavosť k telu. Rýchloschnúci materiál (polyester 82 %, elastan 18 %) prináša pocit sviežosti a sucha aj počas intenzívnejšieho cvičenia.

Dámske legíny na jogu - 4F

Dámske legíny na jogu – 4F

Elastické dámske tielka 

Počas letných dní môžete siahnuť aj po dámskych fitness šortkách 2 v 1, so stredne vysokým pásom. Mäkký materiál s technológiou 4Way Stretch sa rozťahuje vo všetkých smeroch a dodatočné perforácie podporujú správnu cirkuláciu vzduchu.

Svoj outfit na cvičenie doplňte aj vhodným fitness tričkom a dámskym tielkom 4F, ktoré sú vyrobené z elastických a funkčných materiálov. Záležať si dajte aj na výbere pohodlnej športovej podprsenky, ktorá je navrhnutá bez kostíc a poskytuje ľahké spevnenie.

 

Dámske legíny na pilates a jogu - 4F

Dámske legíny na pilates a jogu – 4F

Nezabúdajte na športové doplnky  

Joga a pilates nie sú náročné na priestor a je možné ich cvičiť takmer kdekoľvek. Postačí na to protišmyková podložka s rozmerom 120 x 60 cm, ktorá má všestranné využitie na mnohé druhy tréningov.

Ak si chcete dopriať aj masáž, roller valec 4F by vo vašej športovej výbave nemal chýbať. Je vyrobený zo 100 % rozložiteľného materiálu (korok) a je skvelým pomocníkom pri cvičení a masáži chrbta.

Pri cvičení pilatesu nezabúdajte na tréningové posilňovacie gumy a popruhy, vďaka ktorým bude váš tréning účinnejší.

Pripravte sa na svoje športové rána kúpou kvalitného športového oblečenia 4F a nenechajte si pokaziť zážitok z pohybu.

 

You may also like