Trendy kúsok do vášho šatníku – štýlové vestičky

by spravca

Sú stále viac a viac trendy a ženy ich proste milujú! Áno, reč je o štýlových vestičkách, ktoré môžete nosiť naozaj kamkoľvek! Sú proste dokonalým kúskom, ktorý dodá vášmu outfitu ohromný šmrnc! Dáte im šancu aj vy?

Vesta býva často akýmsi kusom oblečenia, ktorý ide tak povediac – bokom. A to je veľká škoda! Väčšinou je to však preto, lebo si s nimi nevieme poradiť a správne ich skombinovať do našich outfitov. Od toho je tu dnešná inšpirácia, ktorá vám ukáže, ako takéto vestičky nosiť.

Nebojte sa experimentovať

Ideálny je dlhší kúsok, ktorý nádherne predĺži vašu postavu. Pokojne si k nej dajte obtiahnuté džínsy či legíny, ku ktorým sú ideálne dlhšie topy. Počas leta sa dá skombinovať i s kraťasami, sukňou či šatami, keďže v kurze sú aj kratšie dĺžky po pás. Vestu si môžete obliecť cez tielko či krátky rukáv, no v tomto chladnejšom počasí i cez rolák alebo obyčajný sveter. Pýtate sa po akej veste siahnuť? V podstate po akejkoľvek, v ktorej sa budete cítiť príjemne. Nie je určená, ktorá je najmodernejšia alebo najviac „v kurze“. Všeobecne sú dnes vesty veľmi obľúbeným kúskom, no pokiaľ by ste chcela byť predsa v niečom iná a možno i trošku extravagantná, vyskúšajte kúsok v pánskom štýle a s predĺženou dĺžkou. Osvedčenou klasikou je biela, čierna a béžová farba, no nebráňte sa ani farebným kombináciám či pastelovým farbám, ktoré sú síce o niečo ťažšie kombinovateľné, no výsledok bude stáť určite za to!

Pokiaľ máte vestu v bledšom odtieni, zvyšok outfitu skombinujte do niečoho „živšieho“, teda farebného, aby výsledok nepôsobil nudne. Ak máte vestičku naopak v tmavej farbe, tá vyznie s bielou či béžovou farbou, no ani v tomto prípade sa nemusíte báť napríklad sýtej žltej či kráľovskej modrej.

 

Foto: © BillionPhotos.com / Dollar Photo Club4

You may also like

Leave a Comment