Dodajte vášmu outfitu jedinečný vzhľad!

by spravca

Vyskúšali ste už niekedy skombinovať červenú farbu s ružovou? Obe tieto farby sú nesmierne krásne a v prvom rade ženské, takže sa netreba čudovať, že ich ženy proste milujú. Ak ste niekedy váhali, ktorá z týchto farieb oživí váš outfit viac, vsaďte na zákon príťažlivosti a oblečte si ich naraz!

Ružová je farba jemná, nežná a nevinná, červená zase plná vášne a dravosti. Tento skvelý trik vyskúšali i módni návrhári ako je Christian Dior či Valentino. Aj tento rok si však užijete pestrofarebné outfity, no červeno-ružová kombinácia je novinkou, ktorá sa postupne „prediera“ i do večerných stylingov. Chystáte sa na vysnívaný ples alebo večierok? Nebojte sa zvoliť nádhernú róbu v červenej farbe, ktorú môžete doplniť ružovými lodičkami a kabelkou. Túto kombináciu môžete pochopiteľne zvoliť už podľa vašich možností či preferencií, no nebojte sa i zaexperimentovať. Červeno-ružové outfity nie sú len pre mladé ženy, ale naopak dodávajú okúzľujúci šarm i zrelým ženám, ktoré milujú módu.

Ako tieto farby skombinovať?

Pokiaľ chcete zvoliť tento typ farebnej kombinácie do práce, zvoľte skôr jemnejšie tóny. Skúste skombinovať vždy o odtieň tmavšiu červenú so svetlejším odtieňom ružovej. Pokiaľ však zvolíte sukňu, ktorá je sama o seba zložitá strihom či dĺžkou, zvoľte čo najjednoduchší typ ostatnej časti outfitu. Sako alebo kardigán, ktoré zvolíte navrch, by mali byť v bledších odtieňoch ako je béžová, smotanová, šedá, ale nebojte sa ani škoricovej. Pokiaľ je na vás kombinácia vrchného a spodného dielu príliš farebná, môžete zostať verná i džínsom či tmavším odtieňom ako je hnedá či čierna.

 

Foto: © jpeg / Dollar Photo Club

 

You may also like

Leave a Comment