Afrodiziakum na zlepšenie sexuálneho života

by spravca
0 comment

afrodiziakum

Kvalita nášho sexuálneho života ovplyvňuje vo všeobecnosti náš život. Tak ako je to v mnohých veciach súvisiacich s vekom, aj chuť partnera a jeho sexuálny apetít vekom postupne klesá. Tým ako ovplyvniť sexuálny život a zvýšiť chuť sa zaoberali už naši predkovia prostredníctvom rôznych metód a byliniek. Existujú rôzne preparáty, bylinné extrakty a potraviny, ktoré napomáhajú pri zvýšení sexuálního apetítu.

Na náš organizmus pôsobí ako afrodiziakum mnoho potravín a korenín, ktoré okrem apetítu podporujú aj sexuálnu energiu, podporujú potenciu a dodávajú silu. Ak máte pocit, že práve váš život by potreboval posunúť a potrebujete mu dodať troška vzrušenia skúste prírodné afrodiaziakum maxxes.

Maxxes patrí medzi silné prírodné afrodiziaká, ktoré slúži ako pomoc pri poruchách erekcie a zlepšuje u mužov sexuálnu funkciu.

Okrem toho, že napomáha pri predčasnej ejakulácii, pomôže dosiahnuť dlhšie trvajúcu a silnejšiu erekciu.

Maxxes je doplnok stravy, ktorý obsahuje kombináciu bylín napomáhajúcich pri prekrvení pohlavných orgánov a zosilňujú libido. Keďže patrí k prírodným doplnkom výživy je možné si ho zaobstarať bez lekárskeho predpisu. Okrem už spomenutých vecí Maxxes celkovo zlepší sexuálnu túžbu a apetít.

Jediné čo potrebujete, je nechať si rozpustiť jednu tabletu pod jazykom 45 minút pre pohlavným stykom. Výrobca sľubuje, že po užití 1 tablety majú účinnosť až 36 hodín, preto neprekračujte dennú odporučenú dávku.

Výhodou Maxxesu je, že je to 100% prírodný produkt a preto sa nemusíte báť nejakých vedľajších účinkov, môžete ho užívať dlhodobo a rovnako je ho možné používať aj pri kombinácii s alkoholom a kofeínom.

Medzi hlavné bylinny obsiahnuté v tomto prírodnom preparáte patrí :

Žen-šen pravý: obsahuje látky, ktoré uvoľňujú v tele testosterón, ktorý má za následok zvýšenie sexuálního apetítu.

Kustovnica čínska:  okrem mnohých antioxidačných, imunostimulačných účinkov pôsobí aj hepatoprotektívne.

Kananga vonná: napomáha pri uvoľnení nerovového napätia organizmu a napomáha pri odstraňovaní frigidnosti.

Jasmínový esenciálny olej: má silný afrodiziakálny účinok, ktorý rieši sexuálne problémy.

You may also like