Máte smolu na chlapov? Zmeňte to!

by spravca

Aj vy si často hovoríte akú máte smolu na chlapov? U žien to nie je predsa nič nezvyčajné, veď si priznajme, že nájsť niekoho, kto nám bude vyhovovať vo všetkých smeroch je skutočné umenie. No hlavné je, aby sme si s partnerom rozumeli a mali na vec rovnaký názor. Ako však nájsť pána „dokonalého“ ?

Zbavte sa negatívnych myšlienok

V prvom rade by ste mali začať od seba! Nemajte jasnú predsa o tom, ako by mal váš partner vyzerať či ako by sa mal správať, lebo takýmto spôsobom toho človeka naozaj nikde nenájdete! Máte taký pocit, že alkohol je zlý, lebo bol váš otec alkoholik? Váš partner tiež nepokladá alkohol za nič extra, ale na občasnom pití nevidí nič zlého. Vy sa vo chvíli, keď sa opije, nesmierne rozčúlite a potom sa divíte, že s vami nie je spokojný.

Prijmite zodpovednosť! Keď sa ženy neustále sťažujú, že je ich partner taký alebo onaký a neustále majú nejaké nezmyselné predstavy o ideálnom vzťahu, mali by sa zmeniť! Pokiaľ si žena vyberie životného partnera, tak i vrátane jeho chýb či zlozvykov, veď ani my nie sme predsa dokonalé. Vyčistite si hlavu od všetkých negatívnych myšlienok a pokiaľ bude váš mozog dobre nastavený, bude vám servírovať i rovnako dobrých partnerov. Pomôže vám napríklad papier, na ktorý by ste si mali napísať všetky nepríjemné veci, ktoré ste zažili v poslednom vzťahu, ale i v detstve s matkou a otcom. Z toho zistíte, čo v sebe máte naprogramované a kde môže byť teda i problém. Dohodnite si stretnutie s odborníkom a nechajte si poradiť.

 

Foto: © BillionPhotos.com / Dollar Photo Club

You may also like

Leave a Comment