Vytvoriť fotokalendár je jednoduché. Darček k Vianociam máte vyriešený

by spravca

Predstavte si nasledujúcu proces. Vyfotíte si niekoľko fotografií, necháte si ich vyvolať, potrebujete ešte zakúpiť pekné album, do ktorého všetky fotografie zoradíte. Bohužiaľ, zaberie vám to veľa času, pritom je možné vytvoriť krásne fotoknihy alebo fotokalendáre v priebehu niekoľkých minút. Súčasný digitálny svet sa snaží prácu ľuďom čo najviac uľahčovať a spríjemňovať. Vytvorenie fotokalendára je jednoduché, rýchle a efektívne, ak sa obrátite na správnu tlačiareň.

Obrovskou výhodou je, že nemusíte sami dierkovať jednotlivé stránky kalendára, a potom ich kompletovať k sebe, pretože do rúk sa vám už dostane hotový fotokalendár. Vy si ho len navrhnete v online systéme.

Žiadny softvér nepotrebujete

Ak si hovoríte, že si zase musíte sťahovať niekoľko programov, aby ste docielili profesionálneho fotokalendára, potom ste na omyle, pretože všetko prebieha v internetovom prostrediu. Žiadne sťahovanie špeciálnych programov, všetko dokážete vytvoriť kompletne online, či už fotoknihu či fotokalendár.

Zložitosti nečakajte, pretože dnes čas predstavuje peniaze, čo si veľa firiem uvedomuje. Editor je užívateľsky prívetivý a intuitívny. Fotokalendár si vytvoríte priamo na webovej stránke empikfoto.sk, kde zvolíte formát, ktorý potrebujete, vyberiete fotografie, rovnako tak i motív kalendára a podobne. Fantázii sa naozaj medze nekladú.

Ani nemusíte mať grafické cítenie

Vyberte si teda formát, vyberte šablónu, napríklad dobrodružnú, spomienkovú, s motívom bábätka a podobne, a potom začiatočný mesiac. Kalendár obsahuje trinásť stránok a tlačí sa na kriedový papier, ktorý pôsobí elegantne a hodí sa vskutku do akéhokoľvek interiéru.

Ak ste doteraz nemohli prísť na to, čo by ste dali blízkym k Vianociam, s darčekom už si nemusíte robiť starosti. Všetkým urobte fotokalendár.

You may also like