Uzamykateľný box ako bezpečná varianta pre uloženie vašich výrobkov

by spravca

Uzamykateľné boxy sa tešia veľkej obľube a sú často používané , predovšetkým potom tam, kde sa výrobky môžu ľahko stratiť alebo znehodnotiť.

Uzamykateľný box Integra

Medzi najpopulárnejšie uzamykateľné boxy patria jednoznačne boxy rady Integra, ktoré svojou univerzálnosťou môžu figurovať v mnoho odvetviach výroby, predaja ale napríklad tiež služieb. Výhodou týchto prepravných boxov je fakt, že svojou bezpečnosťou prepravy výrobkov ďaleko prevyšujú ostatné typy prepraviek. Sú preto vhodné predovšetkým pre také druhy výrobkov, ktoré sa môžu pri preprave ľahko stratiť alebo poškodiť.

Všetky výhody v jednom

Uzamykateľné boxy si dlhodobo budujú silnú pozíciu na trhu vďaka neustálemu procesu zvyšovania kvality a funkčných vlastností a sú dnes využívané v mnohých odvetviach výroby, kde plnia funkciu bezpečného prostriedku prepravy a skladovania výrobkov. Všetky boxy rady INTEGRA sú vyvinuté z tvrdého bezpečného netoxického plastu, ktorý je naviac ľahký a odolný voči vonkajším vplyvom, ktoré na ňu pri používaní v najrôznejších podmienkach pôsobia.

Veľká výhoda uzamykateľných boxov spočíva tiež v možnosti jednoduchého stohovania. Dokáže tak ušetriť veľa miesta a nákladov pri plánovaní správnej skladovej dispozície.

Ďalšou výhodou sú pracovné podmienky, v ktorých je možné uzamykateľné boxy používať. Prevádzková teplota má rozpätie od -20 °C do +40 °C, čo dovoľuje ich používať v takmer v akomkoľvek prostredí. Nosnosť samotných uzamykateľných boxov potom závisí na spôsobe užívania, avšak maximálna garantovaná nosnosť je až 400 kg pri statickom zaťažení stohovaných boxov.

Prítomnosť veka zaisťuje ďalší bezpečnostný prvok, ktorým je možné uložené produkty chrániť. Samotné veko je vyrobené z rovnakého materiálu ako uzamykateľný box a je k nemu pripevnený pomocou klipov. Zavretý box je potom možné zaopatriť bezpečnostnou plombou pre ďalšie zvýšenie bezpečnosti pri preprave alebo skladovaní. Takéto výhody využijete nielen v prípade, že ako poštovný doručovateľ potrebujete vložiť do boxov drahocenné zásielky a bezpečne ich zaistiť, ale tiež vo výrobe pre uzamknutie malých výrobných súčiastok, aby sa po ceste nevysypali.

Požiadajte o ponuku

Vybrať si ten správny uzamykateľný box nemusí byť nič jednoduché. Zvlášť v situácií, kedy na trhu existuje veľké množstvo druhov a je zložité sa v nich zorientovať. Spoločnosť Schoeller Allibert je európskou jednotkou v oblasti výroby kontajnerov a distribúcie vratných plastových prepraviek a paliet, ktorá pôsobí celosvetovo. Na Slovensku ponúka široké množstvo služieb a dokáže vytvoriť ponuku špeciálne pre vaše individuálne potreby v podnikaní.

Dlhoročnú 50 ročnú tradíciu kombinuje s najnovšími technológiami vo výrobe a vďaka tomu dnes môže ponúkať svoje produkty vo väčšine výrobných odvetví.

Pokiaľ stále váhate a nie ste si istí, ktorý uzamykateľný box je pre vás ten pravý, prípadne by ste sa len radi dozvedeli, aké ďalšie možnosti plastové obaly prinášajú vášmu podnikaniu, neváhajte pozrieť stránky www.schoellerallibert.com/sk alebo napište na email info.czechrepublic@gmail.com.

You may also like