Snehové reťaze – dobrý spoločník aj na dámsku jazdu

by spravca

To, že ženy nie sú rovnako dobré šoférky ako muži, vôbec neplatí. Sú rovnako ostražité, často opatrnejšie a predvídavejšie a vďaka prirodzene zakódovanej schopnosti zvládať a sledovať viacero vecí naraz možno aj ostražitejšie. No to, čo ženám chýba, je chlapská sila a to môže niektoré motoristické disciplíny skomplikovať. Predovšetkým nasadzovanie snehových reťazí býva tvrdým orieškom. Poznáte to, dámska jazda na horách, romantické zasnežené vrcholky hôr.. ale idylka sa vie rýchlo zmeniť a bláznivá chumelica na cestách skomplikuje jazdu aj pri kvalitných zimných gumách, ktoré proste nestačia.

Montáž reťazí jednoduchá ako nikdy predtým!

Našťastie prichádza novinka na trhu – rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA, ktoré posilnia vaše zimné pneumatiky v boji proti vrstve klzkého snehu. Ich montáž je intuitívna, zvládnete ju hravo za povzbudzovania kamarátok, pre ktoré sa stanete v tej chvíli hviezdou dňa. Tieto zimné reťaze sa na pneumatike samovoľne vycentrujú a vďaka svojim parametrom sú veľmi šetrné voči okolitým mechanickým častiam vozidla, takže aj keď máte auto s nízkymi podbehmi, nehrozí žiadne poškodenie pre vaše tlmiče či hliníkové disky. Súčasťou balenia je vždy aj jeden pár rukavíc, takže naspäť do auta nastúpite s čistými rukami, takže aj interiér vášho auta ostane bez ujmy. Obavy či sú takéto reťaze vhodné aj pre vaše vozidlo rovno hoďte za hlavu, pretože  rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA sú kompatibilné so všetkými motorovými vozidlami a s viac ako 600 typmi pneumatík. Pri uch kúpe voľte špecialistu na snehové reťaze, ktorý poskytuje najväčší výber reťazí na všetky typy pneumatík. Aby ste sa na jazdu mohli vydať čo najskôr, je dôležité, aby reťaze boli skladom.

Ak je pre vás bezpečnosť na ceste prioritou, no nechcete sa trápiť s nasadzovaním reťazí niekde na krajnici v počasí, keď ani psa neradno von vyhnať, veríme, že sme vám ponúkli výborný tip na rozšírenie výbavy vášho auta. Vypýtajte si  rýchloupínacie snehové reťaze značky MODULA na Vianoce od partnera a uvidíte prekvapenie v jeho tvári. Ešte viac ho ale ohúri ich jednoduchá montáž a jazdné vlastnosti. Šťastnú cestu!

 

 

You may also like