Firma, ktorá vám zabezpečí repas servoriadenia, kompresorov a brzdových strmeňov

by spravca

Nájsť firmu, ktorá vám zabezpečí repas konkrétnych súčiastok bez zbytočného čakania, je na Slovensku problematické. Ak neviete, kde ísť hľadať profesionálov, ktorí vám zabezpečia repas servoriadenia, kompresora a brzdových strmeňov, tak zavítajte na e-shop tirshop.sk.

shutterstock_132131867

Kompresory 

Kompresor je dôležitou súčiastkou, bez ktorej by sme nenaštartovali motorové vozidlo. Nefunkčný kompresor by nevytvoril požadovaný tlak vzduchu vo vzduchojemoch a tým pádom by sa automobil nemohol pohnúť z miesta. Ak teda potrebujete svoj kompresor repasovať, obráťte sa na Tirshop. Ak teda samozrejme nechcete utratiť viac peňazí za nový kompresor! Kúpa repasovaných kompresorov prebieha takto: vy dodáte nefunkčný kompresor a Tirshop vám predá repasovaný kompresor s vykonanou tlakovou skúškou. Nemusíte na nič čakať. Vy dáte zlý, oni vám dajú dobrý.

Servoriadenia

Aj v prípade repasu servoriadenia prebieha výmenný spôsob, čiže donesiete staré nefunkčné servoriadenie a oni vám poskytnú už repasované servoriadenie. V prípade, že také servoriadenie, ktoré potrebujete nemajú, opravia vám vaše staré a spravia vám z neho plne funkčné servoriadenie. Dlhšie opravy budú trvať maximálne päť dní, inak vám ho dovezú v deň, kedy majú rozvozy. Na repasované servoriadenia dávajú záruku šesť mesiacov.

Brzdové strmene 

Akonáhle vaše brzdy nie sú stopercentne spoľahlivé, radšej si do auta ani nesadajte. Môže sa stať, že vaše auto havaruje. Najčastejšie vyskytujúce poruchy v brzdách bývajú opotrebované alebo úplne nefunkčné brzdové strmene. Radšej si dajte opotrebované brzdové strmene repasovať ako by ste mali míňať množstvo peňazí za nové.

You may also like