Nezanedbávajte starostlivosť o zdravie

by spravca

Zdravotný stav každého z nás závisí vždy od životného štýlu. Množstvo ľudí nedbá o svoj zdravotný stav a práve preto sa u nich objavujú choroby, ktoré by sa neobjavili, keby o svoje zdravie dbali. Čo musíte robiť, aby ste sa vyhli zdravotným komplikáciám?

shutterstock_153144926

Chodievajte na čerstvý vzduch

 

Vašej imunite pomôže čerstvý vzduch. Podmienkou je pravidelnosť. Je jedno, či je vonku zamračené a mrholí, alebo je krásne. Čerstvý vzduch si doprajte za akéhokoľvek počasia. Nielen vaše telo sa dostane do normálu, ale aj vaša myseľ. Potrebujete dostať nápad? Choďte von.

 

Správna životospráva

 

Pravidelný prísun vitamínov a zdravých látok je motorom pre váš organizmus. Začnite sa stravovať lepšie, vyhýbajte sa vyprážanému jedlu a radšej do svojho jedálnička zahrňte viac zeleniny a ovocia. Cez letné mesiace sa snažte nakupovať vždy čerstvú zeleninu a ovocie, najlepšie od svojich známych. Vyhnete sa tak chemickým látkam, ktoré sa nachádzajú na potravinách dovezených zo zahraničia.

 

Starostlivosť o pleť

 

Počas celého roka venujte dostatok pozornosti aj pleti. Pleť si vyžaduje prísun vitamínov a neustálu hydratáciu. Aj keď je vonku treskúca zima alebo neznesiteľné teplo, nezabúdajte na hydratáciu. Ak máte strie a hanbíte sa za ne, skúste pravidelne používať krém na strie od overených výrobcov, ktoré vám tento problém odstránia.

 

Ak máte problém s vráskami a trápi vás starnúca pleť, tento proces môžete pozastaviť. Ako? Jednoduchým spôsobom, a to pravidelným natieraním krémom obsahujúcim kyselinu hyalurónovú. Táto látka zmierňuje viditeľné známky starnutia pokožky a udržiava pleť nádherne jemnú.

 

Sex a zdravie

 

Sex pôsobí na vaše zdravie, o tom niet pochýb. Odborníci tvrdia, že sex znižuje krvný tlak a zmierňuje príznaky stresu. Vyplavuje do tela endorfíny – hormóny šťastia a zabezpečuje vám dobrú náladu. Pri sexe telo vyplavuje oxytocín, ktorý prispieva ku kvalite spánku.

 

V pravidelných intervaloch si s partnerom doprajte kvalitný sex. Ak má váš partner problém s erekciou, pomôžu mu účinné tabletky na erekciu.

You may also like