Zdokonaľte sa v Ciscu

Zdokonaľte sa v Ciscu. Ako? S kvalitným školením

by spravca

IT vám ide od ruky, no chcete sa posunúť ďalej? Neexistuje nič ľahšie. Zverte sa do rúk odborníkom, ktorí vás pripravia na získanie Cisco certifikátu.

Cisco školenie vedené expertmi v odbore 

Investícia do Cisco kurzu je krokom, ktorý sa vám niekoľkonásobne vráti. Dôležité je však myslieť aj na spoločnosť, ktorá Cisco školenie vedie. Na Slovensku je len jedna firma, ktorá je oprávnená vydávať Cisco certifikáty. Je ňou ALEF Training.

Cisco certifikát - ALEF Training

Cisco certifikát – ALEF Training

Jej odborníci sú pripravení počas kurzu odovzdať vám nielen praktické vedomosti, ale dovoliť vám vyskúšať si ich v praxi. Tým eliminujú následné chyby a vy môžete svoje nezrovnalosti analyzovať spoločne s nimi.

 

Čo vám kurz Cisco CCNA ponúka? 

Okrem teoretických i praktických znalostí týkajúcich sa počítačových sietí, ktoré využívajú protokoly IPv4 a IPv6 vám Cisco školenie prinesie aj vedomosti o nových technológiách, základoch programability či sieťovej bezpečnosti.

Školiaca miestnosť - ALEF Training

Školiaca miestnosť – ALEF Training

Kurz Cisco CCNA vás zároveň pripraví aj na zloženie skúšky 200-301 Cisco Certified Network Associate, ktorá vám otvorí dvere k lepšiemu uplatneniu sa na trhu práce.

Cisco školenia aj pre firmy 

IT zahŕňa obrovské spektrum znalostí. Ak pracujete vo firme, ktorá si ich chce rozšíriť, ALEF Training ponúka aj na mieru ušité kurzy, ktoré sa venujú vami vybraným témam.

Posuňte svoju kariéru či firmu na vyššiu úroveň a zverte svoje vzdelávanie do rúk expertom v IT.

 

You may also like