Prepravný kontajner Magnum Optimum šetrí firemné náklady

by spravca

Potrebujete pre prepravu a skladovanie veľké kontajnery? Firma Schoeller Allibert ponúka hneď niekoľko typov plastových kontajnerov s vysokou nosnosťou, dlhou životnosťou a variabilitou. Tieto plastové kontajnery sa predávajú ako masívne pevné a skladacie, ktoré sú obľúbené predovšetkým vďaka svojej schopnosti šetriť miesto pri skladovaní aj pri transporte. Najobľúbenejšími kontajnermi sú Maxilog, Maximus a Magnum Optimum. A práve tento posledný si podrobnejšie predstavíme.

Magnum Optimum – veľký kontajner s veľkými možnosťami

Magnum Optimum patrí medzi skladacie kontajnery (FLC) a je v tejto kategórii jednoznačne najpopulárnejším produktom. Jeho nosnosť je až 750 kg. Samotný kontajner je pritom veľmi ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje v sklade aj pri preprave. Vďaka svojej skladacej konštrukcii šetrí firmám miesto, a teda aj financie. Kontajnery sa naviac dajú v rozloženom stave stohovať, čo sú opäť ďalšie ušetrené náklady.

Prepravný kontajner Magnum Optimum nachádza uplatnenie v celej škále odvetví. Patrí medzi obľúbené kontajnery v automobilovom priemysle. Firmy oceňujú optimalizované úspory pri reverznej logistike(kontajner sa môže pochváliť najvyššou návratnosťou na trhu). Výhodou sú väčšie vnútorné rozmery (až +10 %) vďaka dvojito zváraným stenám. Keďže ide o opakovane používané kontajnery, dôležitou a oceňovanou vlastnosťou je hladký povrch kontajneru, ktorý sa jednoducho čistí. Nakoniec je treba zmieniť, že ide o unikátny modulárny systém, ktorý vďaka patentovanej dištančnej vložke Optiframe umožňuje u každého modelu prispôsobiť výšku kontajnera aktuálnym potrebám.

O firme Schoeller Allibert

Schoeller Allibert je dodávateľom skladacích plastových kontajnerov, plastových kontajnerov (IBC), pevných paletových kontajnerov (RPC), plastových prepraviek (zasúvacích, stohovacích), malých skladacích prepraviek, plastových paliet, prepravných vozíkov a plastových prepraviek pre nápojový priemysel. Odberateľmi sú firmy z oblasti automobilového priemyslu priemyselnej výroby, poľnohospodárstva, nápojového priemyslu, poolingových služieb a retailu. Firma je lídrom v oblasti vratných plastových prepraviek.

You may also like