Posuňte sa kariérne vyššie. Získajte Cisco certifikát alebo AWS Certification

Je načase sa kariérne posunúť? Dajte sa na certifikované Cisco školenie

by spravca

Cisco patrí medzi najväčších technologických gigantov na poli IT. Úspešne drží krok so značkami ako IBM či Dell a jeho pôsobenie na poli Intel blade serverov z neho robí všade dostupnú platformu, ktorej ovládanie si vyžaduje certifikovaných pracovníkov.

Práve tých nie je na slovenskom trhu nikdy dosť. Ak hľadáte spôsob, ako si zabezpečiť lepšie platové podmienky, pustite sa do CCNA Cisco školenia.

Čo je Cisco CCNA kurz?

Toto Cisco školenie je vhodné pre každého, kto chce získať základné vedomosti v oblasti počítačových sietí využívajúcich protokoly IPv4 a IPv6. Na Slovensku existuje jediný Cisco Learning Partner, ktorý je kvalifikovaný nielen viesť školenia, ale v spolupráci s PEARSON VUE aj vydávať Cisco certifikáty – ALEF Training Center

Cisco certifikácia

Cisco certifikácia

Čo sa na Cisco CCNA školení naučíte?

Skúsení IT špecialisti vás počas Cisco kurzu prevedú základmi počítačových sietí, bezdrôtových sietí a sieťovej bezpečnosti, no zároveň vám priblížia nové technológie ako SD-Access, SD-WAN a základy programability zariadení.

Školenie prebieha nielen prezenčne, ale aj formou samoštúdia, takže máte príležitosť vyskúšať si teoretické znalosti v praxi a konzultovať s lektormi akékoľvek vzniknuté nejasnosti.

Školiaca miestnosť Alef

Školiaca miestnosť Alef

Dá sa po absolvovaní Cisco CCNA kurzu pokračovať?

Získaním CCNA certifikátu to všetko len začína. Na svojich vedomostiach môžete stavať počas ďalších Cisco školení: CCNP (Cisco Certified Network Associate), CCIE (Cisco Certified InternetWork Expert), CCA (Cisco Certified Architect), ktoré ponúka ALEF Training nielen pre jednotlivcov, ale aj pre firmy.

 

You may also like