Recenzia na Phallosan Forte

by spravca

Mnoho mužov nie je spokojných so veľkosťou svojho prirodzenia. Každý to rieši inak, jeden sa s tým zmieri, iný si kúpi veľké auto a ďalší hľadajú spôsob ako zväčšiť penis.  S veľkou pravdepodobnosťou narazia práve na Phallosan Forte, ktorý je označovaný ako najúčinnejší extender na trhu. Ako dopadol v testoch?

28455831 - concept of a man with a big penis with a measuring tape in the hand

Čo je Phallosan Forte

Už na výrobe Phallosanu si dali záležať, trvala neuveriteľných 14 rokov a počas nej sa zamerali na všetko – od dizajnu cez testovanie až po vedecké štúdie. Aj vďaka tomu je na svete známy ako jeden z najúčinnejších a najpohodlnejších zväčšovačov penisu vôbec. Okrem toho má však aj ďalšie pozitívne účinky – pomáha vyrovnať rôzne zakrivenia prirodzenia a v niektorých prípadoch môže dokonca vyliečiť aj erektilnú disfunkciu. Niektorí používatelia si dokonca pochvaľujú aj zlepšenie erekcie a intenzitu orgazmov, to je však individuálne. Na veľa extendrov si zákazníci sťažovali, že sú nepohodlné, ťažké, obmedzujú ich v bežnom živote, toto však Phallosan dokázal vyriešiť.

Ako funguje

Hlavným cieľom Phallosanu je penis bezbolestne predĺžiť a zväčšiť jeho obvod. Extender sa skladá zo skleného „zvonu“, opasku a pumpičky. Prvé, čo musíte urobiť, je strčiť si špičku prirodzenia do gumovej „čapičky“, ktorá bude penis chrániť pred nepohodlím. Následne penis vložíte do skleného „zvona“ a použijete pumpičku, ktorá v „zvone“ vytvoríte jemné vákuum a penis tak natiahne. Opasok použijete až nakoniec, ten sa postará o to, aby bol penis pod neustálym tlakom, a tak sa naťahoval.

Je naozaj účinný?

Zväčšenie penisu prostredníctvom Phallosanu sa nedostaví zo dňa na deň, nie sú to žiadne „zázračné“ tabletky, ktoré vám prirodzenie zaručene zväčšia o 8 cm za dva týždne. Prvé výsledky sa dostavia po týždňoch nosenia a finálny nárst je na svete až po pol roku. Výsledky tohto extendra dokazuje aj štúdia, ktorá bola potvrdená 8. Kongresom Európskeho združenia pre sexuálnu medicínu v roku 2006. O čom štúdia hovorí? Výskum sa robil na vzorke 36 pacientov, ktorí Phallosan nosili 9 hodín 6 dní týždenne počas 6 mesiacov. A aké výsledky sa dostavili? Penis sa priemerne zväčšil o 3,6 cm bez erekcie a o 2,9 cm počas erekcie, takže nejde o žiadne nezanedbateľné čísla.

Autorské právo: ruigsantos / 123RF Reklamní fotografie

You may also like