Ženy, viete dosiahnuť orgazmus?

by spravca

Aj vy sa pýtate, ako dosiahnuť orgazmus u ženy? Ide o otázku, ktorú si kladú nielen mnohé ženy, ale aj muži, ktorých veľa krát trápi to, že nedokážu svoju polovičku patrične uspokojiť. Orgazmus u žien i mužov je v podstate reakcia na sexuálne podnety a dráždenie. Väčšina z nás si asi bez toho nevie predstaviť milovanie, no bohužiaľ, mnoho žien sa už akýmsi spôsobom naučila žiť s myšlienkou, že orgazmus jednoducho nikdy nedosiahne, lebo to buď nevie, resp. je niekde chyba. Všetci predsa vieme, že nie vždy je také jednoduché orgazmus dosiahnuť.

Ukážte partnerovi to, čo je pre vás vzrušujúce!

Základom je komunikácia medzi partnermi. Nebojte sa povedať svojej polovičke, čo je pre vás príjemné, a čo naopak nemusíte. Vo chvíli, keď partner vie, čo máte rada a robí vám dobre, nechajte partnera viesť. Najprv môže skúsiť dráždenie hladením či orálnym spôsobom, prípadne môže tieto dve techniky kombinovať a uvidíte, že to bude viac, než len príjemné. Najlepším spôsobom ako dosiahnuť orgazmus pri súloži je napodobňovať spôsob, akým vy sama masturbujete. Máte nejakú obľúbenú polohu? Alebo vás niečo konkrétne skutočne vzrušuje? Nebojte sa otvorene porozprávať so svojim partnerom a pokojne mu ukáže to, čo tak milujete! Celý tento „nácvik“ by mal byť samozrejme postupný, keďže nie vždy sa to podarí na prvý krát. Nevyvíjajte na seba nátlak, nič nerobte na silu, ale skôr spontánne, veď pohlavný styk sa nedá vopred naplánovať či určiť jeho presný priebeh. 

Pomôžte si zázračnou tabletkou …

V eshope lacnegenerika.sk nájdu všetky ženy, ale i muži generiká viagry, ktoré sú vhodné pre tých, ktorých trápi neuspokojivý pohlavný styk, nemožnosť dosiahnutia orgazmu a dokonalého uvoľnenia. Nebráňte sa tomuto revolučnému riešeniu, ktoré už mnohým párom pomohlo vyriešiť sexuálne problémy, a to prakticky okamžite po užití tejto zázračnej tabletky.

 

You may also like