Narodeninová party pod stanom je stávkou na istotu

Narodeninová party pod stanom je stávkou na istotu

by spravca

Poriadna narodeninová oslava – to môže byť 30, ale aj viac ako sto ľudí. Ako ich dostať pod strechu a nemusieť platiť za drahú reštauráciu?

Usporiadať narodeninovú oslavu ku guľatinám môže stáť toľko čo svadba. Ceny naviac rastú a ďalej rásť budú. Než sa pripraviť o príležitosť užiť si túto oslavu naplno, skúste premýšľať kreatívne. Zabudnite na party v reštaurácii. Nesnažte sa dostať toľko ľudí ani do vášho domu. Urobte party na záhrade. Takéto oslavy majú najväčší úspech. A na to, ako gratulantov ochrániť pred dažďom, máme riešenie. Urobte narodeninovú party pod stanom.

Zastrešte to!

Aj odborníci na meteorológiu vám potvrdia, že spoliehať sa na predpoveď počasia vôbec nejde. Aj krátka nepredvídateľná prehánka dokáže celú akciu pokaziť a nenávratne zrušiť. Koláče premočené dažďom, zmoknuté darčeky a hostia, ktorým s mokrým oblečením hrozí minimálne nachladnutie, to nie je to, čo by ste si na svojej oslave priali. Ale nebojte sa, ide to zorganizovať aj bez adrenalínových zážitkov. Stačí vám k tomu jediný pomocník – party nožnicový stan.

Koľko ľudí sa vojde pod party stan?

Koľko len chcete! Party stany z Expodom.sk sú veľmi flexibilné. Umožňujú zastrešiť plochu už od 4 m2Stany sa predávajú vo veľkostiach od 2×2 m až po 3×6 m. Súčasne sa však dajú navzájom spájať, takže plocha, ktorú zastrešíte, môže byť väčšia než ten najväčší záhradný stan.

Nožnicové stany majú mnoho výhod

Nožnicový stan má nepremokavú strechu, ktorá návštevníkov oslavy ochráni pred dažďom, ale aj prudkým slniečkom. Zvoliť si je možné aj stany s bočnými textilnými panelmi. Ochrana je potom ešte lepšia. Stany majú ľahkú, pritom však pevnú konštrukciu. Sú ľahké, jednoducho sa tiež prenášajú a prevážajú. Aj ten najväčší úhľadne zabalíte do malého balíčku. Výhodou je aj rýchla montáž a demontáž. Zvládnete to dokonca v jednej osobe.

You may also like