Ušetrite miesto vo vašom interiéri!

by spravca

Flexibilná a zároveň štýlovo vyzerajúca konštrukcia posuvných dverí je v dnešnej dobe veľmi moderná, ale i praktická, a to najmä v domácnostiach, ktoré sú skôr menších rozmerov. Posuvné dvere či okná sú nádherným oživením interiéru. Svojim nadčasovým dizajnom a sofistikovanou stavbou ovládajú živý trend súčasnosti.

Posuvné dvere na dva spôsoby!

Obľúbené systémy posuvných dverí si môžete zaobstarať napríklad v hliníkovom ráme, ktorý sa používa predovšetkým pri šatníkoch. Ľahká manipulácia či ľubovoľné prevedenie podľa vašich preferencií láka stále viac a viac ľudí. Pojazdné koliečka bývajú elegantné a hlavne neviditeľne ukryté vo vodorovných rámoch. Pokiaľ chcete ušetriť vo vašej spálni či obývačke miesto, tento typ dverí je pre vás ako stvorený! Načo používať klasické dvere, ktoré zaberajú väčšiu časť priestoru? Okrem toho sú hliníkové rámy vyrobené tak, že sú určené k uzatváraniu z oboch strán. Cena je pochopiteľne individuálna, no nemusíte sa strachovať, že vás tieto dvere pripravia o celý váš rozpočet. Ide pomerne o nižšiu investíciu ako u klasických dverí, no všetko závisí na vašich požiadavkách. Pokiaľ sa rozhodnete investovať do kvalitných materiálov a konštrukcie, pokojne vám vydržia aj desiatky rokov.

Počuli ste o celosklenenej ploche? Ide o posuvné systémy, ktoré sa dajú vyrobiť na zákazku, no oproti predchádzajúcemu typu ide o pomerne vysokú investíciu. Výhodou je, že posuvné dvere sa dajú pretiahnuť až po výšku stropu, čo vyzerá luxusne a štýlovo. Priestory v interiéri jedinečným spôsobom presvetlia a dodá im elegantnú vzdušnosť. Sklo môže byť číre alebo si môžete vybrať i pieskový štýl. Systém je samozrejme vhodný nielen pre sklenené dvere, ale i napríklad drevené.

Foto: © jpeg / Dollar Photo Club

You may also like

Leave a Comment