Vytúžený a krásny trávnik, aj keď máte doma psa? S vulkanickými kameňmi Dog Rocks® sa to dá!

by spravca

Dog-Rocks_bez_pozadiaMáte doma jedného alebo aj viac psích miláčikov? Sú zdraví a plní energie? Radi vykonávajú svoju malú potrebu práve tam, kde to chcete najmenej – do trávnika a záhrady? Nič to, máme pre vás tip, na základe ktorého váš trávnik bude vždy vyzerať zeleno a zdravo, pri každom pohľade.

 

Cikanie v trávniku každý deň  

Týka sa to aj vás doma, že máte jedného alebo dvoch psích miláčikov? Radi vám cikajú do trávy a tým narúšajú jeho pokojný a zdravý rast? Začnite im dávať do stravy vulkanické kamene Dog Rocks®. Váš problém s poškodeným trávnikom zaručene pominie …

Vulkalické kamene do misky  

Dajte svojmu štvornohému miláčikovi do misky s vodou vulkanické kamene Dog Rocks® a skoncujte so svojím problémom s trávnikom. Už viac nebudete musieť vysievať trávnik nanovo. Problém s vysychaním trávy rýchlo a efektívne pominie.

Dog Rocks®  a prax  

Možno sa  budete čudovať, ako je to vôbec možné. Ale po skúsenostiach viacerých majiteľov psích miláčikov je to skutočne tak. Jedná sa o zázračné, overené a účinné prírodné vulkanické kamene, ktoré vás navždy zbavia  vypálených škvŕn na trávniku.

Potrebujete pre svojho psieho miláčika ešte viac? Žiadne obmedzenia a všetko v rámci zdravej prírody. Aj to sú Dog Rocks® – vulkanické kamene pre psov na elimináciu vypálených škvŕn na trávniku od psieho moču!

You may also like