Nestavajte, montujte

by spravca

Potrebujete vy, alebo vaša firma nové priestory? Potrebujete čo najskôr novú halu na vaše podnikanie? Riešenie je na dosah.

Možno ste jeden z tých nešťastníkov, ktorým sa stará výrobná hala doslova rúca na hlavu. Možno iba zakladáte novú firmu a hľadáte čo najjednoduchšiu a najrýchlejšiu cestu zastrešenia. V oboch prípadoch zrejem riešite zásadnú otázku – kde nájdem priestory pre moje podnikanie? Stavať nové murované budovy je finančne, ale hlavne časovo náročná záležitosť, preto to nepripadá do úvahy. Kúpiť už „použité“ priestory sa môže javiť ako ideálne riešenie, avšak tak ako pri kúpe akejkoľvek použitej veci, aj tu riskujete skryté vady a iné nepríjemnosti. Je tu však jednoduchá, lacná a rýchla cesta.

Oceľové, montované haly

Áno, už len slovko montované hovorí o tom, že zrejme nepôjde o žiadnu stavbu. A je to naozaj tak. Teda základnou výhodou montovaných hál je rýchlosť a nenáročnosť montáže – zvládnu ju dvaja montéri, hlavne vďaka tomu, že celá konštrukcia je mimoriadne ľahká. To však neznamená že nie je robustná a odolná, práve naopak. Tak získate výhody odolnosti a nezničiteľnosti murovaných budov, ale zároveň strácate problémy s nekonečnou stavbou. Jednoducho si počkáte na nákladiak so všetkými súčiastkami a robotníci za krátku dobu z tých kusov kovu vyčarujú novú halu. Montované haly teda dokonale spájajú všetky vaše potreby do jedného výhodného balenia. Nehovoriac o tom, že v prípade že sa rozhodnete svoju halu rozšíriť, zmenšiť, alebo dokonca presťahovať firmu na iné miesto, s montovanými halami to bude hračka.

Kto mi niečo také poskytne?

Frisomat vám splní všetky vaše túžby ohľadom montovaných hál. Máte záujem o výrobné haly? Alebo vás skôr zaujímajú dielne? Ušetríte čas, peniaze a čo je hlavné, vašu montovanú halu si môžete prispôsobiť kompletne podľa vašich predstáv. To najmä vďaka jednoduchosti celej konštrukcie. Nuž, nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. A nie len krása, ale najmä bezstarostnosť. Firma Frisomat zastreší celý proces od projekcie až po finálnu odbornú montáž. Vyhnite sa tak zbytočným problémom a vydajte sa cestou moderných riešení.

You may also like