Chcete mať v kúpeľni stále poriadok? Takto to pôjde!

by spravca

Všade sa povaľujú krémy, šampóny, zubné kefky, gumičky do vlasov, hrebene … Kúpeľňa býva akýmsi skladiskom kozmetiky, kde sa poriadok udržuje len veľmi ťažko. Čo teda s tým?

Celá vaňa je preplnená sprchovacími gélmi, vlasovými prípravkami a podobnými kozmetickými nevyhnutnosťami. Po zemi sa váľajú saponáty, pracie prášky … Pár voľných miest, ktoré sa v kúpeľni predsa len nájdu sú obsadené fénom, kulmou, kefou na vlasy či podobnými potrebami. V kúpeľni sa skrátka poriadok udržuje veľmi ťažko. Výhodou sú samozrejme priestorné kúpeľne, kde sa vojde dostatok nábytku, ktorý tento problém jednoducho vyrieši. A prakticky druhou možnosťou je siahnuť po menšom úložnom priestore ako sú rôzne boxy, koše, vaky či organizéry.

Skvelé riešenia do vašej kúpeľne

Vyskúšajte úložné koše, ktoré sú nielen nádherným doplnkom do kúpeľne, ale zmestíte do nich prakticky čokoľvek – šampóny, krémy, sprchovacie gély, spreje … Môžete si ich zakúpiť v rôznych farbách, materiáloch či veľkostiach, takže výber závisí len a len na vás. Ďalším skvelým tipom je plechová dóza, ktorá je perfektná na skladovanie pracích práškov alebo tabliet. Stačí, že do nej presypete celý prášok a pokojne ju môžete nechať i na zemi. Vyzerá však veľmi pekne, takže sa vám po kúpeľne nebudú zbytočne povaľovať krabice od rôznych práškov či tabliet do práčky.

Nenechávajte svoje zubné kefky len tak na umývadle! Nachádza sa na ňom množstvo baktérií, čomu by ste sa v prípade zubnej kefky mali jednoznačne vyhnúť. Vyskúšajte stojan, ktorý predstavuje veľmi efektívne a zároveň štýlové riešenie skladovania kefiek či zubných pást. Existuje množstvo variantov a uvidíte, že sa vám už tieto potreby nebudú nikdy nikde povaľovať!

 

 

Foto: © Africa Studio / Dollar Photo Club

 

You may also like

Leave a Comment