Prezúvame na letné pneumatiky

by spravca

Krásne slnečné počasie máme už za dverami, a to pre vodičov znamená jedno! Prezutie pneumatík za letné. Pýtate sa, ktoré pneumatiky budú pre vás najvhodnejšie? Ktorú spoločnosť si vybrať na uskladnenie zimných pneumatík, keďže garáž máte už maximálne „plnú“? Máme pre vás skvelé riešenie, ktoré poteší nejedného vodiča.

Dajte prednosť kvalite!

Holandský producent Vredestein navrhuje a produkuje prvotriedne pneumatiky pre športové, ale i osobné vozidlá, bicykle aj motocykle. Dokonca i špeciálne série, ktoré sú navrhnuté pre poľnohospodárske a priemyselné stroje. Spoločnosť sa môže pochváliť dlhoročnou tradíciou a produkciou tých najkvalitnejších pneumatík aké na trhu v súčasnosti máme. Pohodlná manipulácia, výborné vlastnosti pneumatík, špičkové technológie, ktoré boli využité pri ich výrobe i prijateľné ceny sú prednosti, ktoré vás určite milo potešia. Letné pneumatiky Vredestein Sportrac 5 -víťaz testu ADAC, patria v súčasnosti medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie letné pneumatiky, takže ak sa stále neviete rozhodnúť, určite nad nimi pouvažujte.

Ďalšou známou spoločnosťou, ktorá vyrába pneumatiky s výbornými vlastnosťami, je producent Sebring, ktorý navrhuje pneumatiky nielen pre športovú jazdu, ale i bežné jazdy po meste. Excelentné jazdné vlastnosti, maximálne bezpečie a komfort sú len niektoré z predností, ktoré jednoznačne oceníte. Na trhu máme viacero typov pneumatík, ktoré ponúka práve táto spoločnosť, no medzi jedny z najznámejších, patria práve pneumatiky  Sebring Formula Road+ 301, ktoré zaručujú dlhú trvácnosť, bezpečie na cestách i presné reakcie na vaše pokyny. Drážkovo-lamelový dezén centrálneho behúňa zabezpečuje bezpečné bočenie v zákrutách. Ďalším typom sú pneumatiky Sebring Formula Sporty+ 401, ktoré nielen efektívne odvádzajú vodu, ale podporujú smerovú stabilitu, zabezpečujú presnosť riadenia a vysokú životnosť. Medzi jednu z výhod patrí i smerový dezén s 3 pozdĺžnymi drážkami. Sebring Formula 4×4 Road+ 701 a Sebring Formula Van+ 101 sú podobne ako aj prechádzajúce typy mimoriadne stabilné, optimálne odvádzajú vodu a sú vhodné do každého počasia!

Odborné poradenstvo, uskladnenie pneumatík, výhodné ceny

Pneuservis Pneumatiky.sk ponúka široký sortiment pneumatík a príslušenstva pre váš automobil, odborné služby, uskladnenie pneumatík, geometriu kolies či výmenu olejov. Prijateľné ceny, odborný personál, kvalita služieb a široký sortiment tovaru sú vlastnosti, prečo si vybrať práve nás.

 

 

You may also like