Kúpte si Ceresit

by spravca

43497481_m

Spoznajte výhody Ceresit stop vlhkosti, a kúpte si ho jednoducho vo svojom okolí

Ceresit stop vlhkosti si vďaka svojej účinnosti rýchlo získal svojich zákazníkov. Ceresit stop vlhkosti je vynikajúci k absorpcii vlhkosti ale tiež k neutralizácii zápachu. Účinok je skoro okamžitý, vlhkosť v miestnosti sa ihneď začína meniť na roztok v zásobníku pohlcovača. Tableta Ceresit stop vlhkosti je univerzálna a môže byť použitá aj v iných typoch pohlcovačov.

Aby ste mohli rýchlo riešiť vlhkosť v dome, byte či na chalupe, je potrebné mať vždy Ceresit stop vlhkosti po ruke. Naakumulovaná vlhkosť v miestnosti môže mať rôzne negatívne vplyvy.

Kde umiestniť Ceresit stop vlhkosti

Ceresit stop vlhkosti je ideálny do miestnosti s rozlohou do 20m. Je ideálna do miestností, kde je obmedzená možnosť vetrania, alebo ktoré sú nedostatočne vykurované alebo dokonca nevykurované  (pivnice, garáže, rekreačne chaty a chalupy). Je tiež výborným pomocníkom v miestnostiach zatečených dažďovou vodou.

Kde umiestniť Ceresit stop vlhkosti

Prístroj umiestnite najmenej 10 cm od steny. Neumiestňujte ho do tesnej blízkosti vykurovacieho telesa. Tento prístroj je nezávislý na zdroji energie, takže ho môžete umiestniť aj na okenné parapety.

Zaujímavé vône

Ceresit stop vlhkosti sa predáva tiež v rôznych vonných variantoch. Vy tak nielenže odstránite vlhkosť, ale zároveň dodáte miestnosti príjemnú arómu.

Kde kúpiť Ceresit stop vlhkosti

Spoznajte aj vy výhody Ceresit stop vlhkosti. Tento vynikajúci pomocník je dostupný v Kauflande, Bille a DM drogérii. Ich široká sieť pobočiek je zárukou, že nákup Cere situ stop vlhkosti bude rýchly a jednoduchý. Nakúpite ho tak vo svojom obľúbenom obchodnom dome.

Na internetových stránkach si jednoducho môžete vyhľadať najbližšiu predajňu vo vašom okolí.

 

Autorské právo: banepx / 123RF Reklamní fotografie

You may also like