Uzatvorte poistenie domácnosti ešte dnes – oplatí sa!

by spravca

Poistenie domácnosti je v dnešnej dobe mimoriadne dôležité a mali by ste ho mať uzatvorené aj vy! Poskytuje širokú škálu poistného pokrytia, čiže sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám vzhľadom k tomu, že si môžete vybrať z rôznych balíkov. Viete si vôbec predstaviť úhradu nákladov pri vzniku požiaru, výbuchu, záplavy či poklesu pôdy bez uzatvoreného poistenia? Väčšina sa asi zhodne, že táto situácia je skôr nepredstaviteľná, no treba byť pripravený skutočne na všetko, a to najlepšie ešte pred tým, ako svoju nehnuteľnosť zariadite.

Exkluzívne benefity výhodného poistenia domácnosti

Zhrnieme si niekoľko hlavných dôvodov, prečo je poistenie zariadenia domácnosti výhodné a aké exkluzívne a predovšetkým lákavé benefity poskytuje:

  • chráni hnuteľné veci vo vašej nehnuteľnosti (dom, byt, chata, chalupa),
  • kryje prípady poškodenia alebo zničenia výpočtovej techniky, noteboku či televízie,
  • chráni pred infláciou,
  • zabezpečuje pomoc psychológa po poistnej udalosti
  • zabezpečuje náhradné ubytovanie po poistnej udalosti,
  • poskytuje zľavu na poistné až do výšky 35%.

Zabudnite na otravné „papierovačky“ a vybavte si poistenie cez internet!

Je váš rodinný dom ešte len vo výstavbe? Kúpili ste byt v osobnom vlastníctve a chcete byť pripravený na nečakané situácie? Poistenie nehnuteľnosti online na Ergo.sk umožňuje uzatvoriť poistenie behom pár minút, a to len pomocou niekoľkých kliknutí na vašom počítači! Že sa vám to zdá až príliš jednoduché? Áno, hlavným cieľom poisťovne je uľahčiť prácu svojim klientom a zabezpečiť uzavretie, resp. zrušenie poistnej zmluvy cez internet. Všetky potrebné dokumenty dostanete na e-mail, no ak by vám predsa niečo nebolo jasné, prípadne ste nenašli to, čo ste hľadali, stačí nás kontaktovať a my vám v čo najkratšom možnom čase odpovieme, prípadne poradíme, ako ďalej postupovať.

 

You may also like