Elektromotory ML-220V 1-Fázové do 2900 ot./min.-1

by spravca

Spoliehajú sa vaše prístroje na výkonné elektromotory? Alebo sa chcete potešiť poctivou prácou, ktorú odvedie elektromotor kvalitnej triedy? Vašim požiadavkám smelo vyhovieme!

Aké elektromotory máme k dispozícii? Jednofázový elektromotor ML-220V stojí za zmienku. Je  to elektromotor chladený vlastnou ventiláciou a výbava, bez ktorej sa nezaobíde, je dvojcestný axiálny ventilátor. Aby sa predišlo vplyvu na prúdenie vzduchu, elektromotor ML-220V ponúka inovatívne riešenie. Samotná vzdialenosť medzi bezprostredným komponentom a vekom ventilátoru je stanovená na minimum.  Niektoré motory na kelheim.cz, vyznačujúce sa rámom o veľkosti 63 a viac, sa môžu adaptovať k problému ďalším nezávisle pracujúcim externým ventilátorom.

Ako riešia návrhári elektromotoru ML-220V otázku izolácie? Jednoducho. Motory sú zhotovené z rôznych izolačným materiálov triedy F. Ak potreba zákazníka presahuje štandardnú izoláciu, elektromotory ML-220V môžu byť dodané so špecifikačnou triedou H. Ďalej, naše elektromotory sú zabezpečené pred vonkajšími vplyvmi, ako je napríklad teplo. Integrované tepelné sondy sú len ďalším zrnkom dokonalej výbavy.

Chránia pred nadmernou teplotou, eliminujú hrozby v prípade nedostatočnej ventilácie alebo preťaženia. Na podobné účely sa používa mnoho ďalších zariadení. Tri PTC-termistory si zaslúžene získali miesto pri tepelných integrovaných sond. Hlavné výkonné parametre elektromotorov ML-220V sú podrobnejšie uvedené na našom webe.

Elektromotory ML-220V odvádzajú svoju prácu svedomito. Vďaka výhodám, ktoré ponúkajú, sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Dozveďte sa o ďalších tajomstvách efektívneho výkonu elektromotorov ML-220V na webe kelheim.cz!

 

You may also like